Jordan (Thi, Phi)-derivations

Permalink: http://skupnikatalog.nsk.hr/Record/nsk.NSK01000038443/Details
Matična publikacija: Glasnik matematički
Ser. 3, 26(46) (1991), 1-2 ; str. 13-17
Glavni autor: Brešar, Matija (-)
Ostali autori: Vukman, Joso (-)
Vrsta građe: Članak
Jezik: eng
Predmet:
LEADER 00844caa a2200265 ir4500
001 NSK01000038443
003 HR-ZaNSK
008 940224s1991 ci ||| ||eng
015 |a HP91-6613  |2 HR 
035 |9 (HR-ZaNSK)38481 
035 |9 (HR-ZaNSK)940224088 
035 |a (HR-ZaNSK)000038443 
040 |a HR-ZaNSK  |b hrv  |c HR-ZaNSK  |e ppiak 
041 0 |a eng  |b hrv 
080 |a 512.55 
100 1 |a Brešar, Matija 
245 1 0 |a Jordan (Thi, Phi)-derivations /  |c M. Brešar and J. [Joso] Vukman. 
504 |a Bibliografija: 6 jed 
504 |a Sadržaj 
653 0 |a Teorija prstena (Matematika)  |a Jordanova derivacija 
700 1 |a Vukman, Joso 
773 0 |t Glasnik matematički  |x 0017-095X  |g Ser. 3, 26(46) (1991), 1-2 ; str. 13-17  |w nsk.(HR-ZaNSK)000000694 
932 |a da  |b znanstveni rad 
981 |p CRO 
886 0 |2 unimarc  |b 00611naa2 2200193 450