Uspješnost suočavanja s traumatskim događajima u odnosu na sadržaj i širinu repertora suočavanja
| Permalink: | http://skupnikatalog.nsk.hr/Record/ffzg.KOHA-OAI-FFZG:232265/Similar |
|---|---|
| Glavni autor: | Vladisavljević, Zrinka (-) |
| Vrsta građe: | Rukopis |
| Jezik: | hrv |
| Impresum: |
Zagreb :
Z. Vladisavljević,
1996.
|
| Predmet: |
APA stil citiranja
Vladisavljević, Z. (1996). Uspješnost suočavanja s traumatskim događajima u odnosu na sadržaj i širinu repertora suočavanja: Uspješnost suočavanja s traumatskim događajima u odnosu na sadržaj i širinu repertora suočavanja : diplomski rad. Zagreb: Z. Vladisavljević.
Chicago stil citiranjaVladisavljević, Zrinka. Uspješnost suočavanja s traumatskim događajima u odnosu na sadržaj i širinu repertora suočavanja: Uspješnost suočavanja s traumatskim događajima u odnosu na sadržaj i širinu repertora suočavanja : diplomski rad. Zagreb: Z. Vladisavljević, 1996.
MLA stil citiranjaVladisavljević, Zrinka. Uspješnost suočavanja s traumatskim događajima u odnosu na sadržaj i širinu repertora suočavanja: Uspješnost suočavanja s traumatskim događajima u odnosu na sadržaj i širinu repertora suočavanja : diplomski rad. Zagreb: Z. Vladisavljević, 1996.